Wyprawa drużyny do Międzylesia
Międzylesie, 17 lutego 2024 r.
W sobotę 17.02 o godz. 9.00 rozpoczęła się wyprawa drużyny! W składzie 11 osób „Eskadra” pojechała do Międzylesia, by tam wziąć udział w grze, która polegała na zrobieniu jak największej ilości punktów w czasie 3,5 godziny. Po grze harcerze na ogniskach przygotowali obiady zastępów. Było to nie lada wyzwanie z uwagi na wcześniejszy obfity deszcz. Po zjedzeniu ciepłych obiadów, drużyna udała się na stację i wróciła na Ochotę, gdzie po odśpiewaniu pożegnalnego „bratniaka” w kręgu, rozjechali się do swoich domów.
(wyw. Mikołaj Kamiński)




