Harcerska Droga Krzyżowa
kościół św. Jakuba pl. Narutowicza, 23 lutego 2024 r.
W piątek 23.02. w kościele św. Jakuba harcerze z „Dziewiątki” wraz z harcerzami z „Szesnastki” poprowadzili harcerską drogę krzyżową. Oprócz modlitwy prowadzonej przez ks. Radka Jurewicza, szczepowy „Szesnastki” pwd. Szymon Kotański wygłosił z ambony parę mądrych słów o motywie i z przesłaniem harcerskim.
Zachęcamy wszystkich harcerzy i rodziców do pojawienia się na takiej akcji w przyszłym roku.
(HO Kacper Data)
Album ze zdjęciami: https://photos.app.goo.gl/btik3xFi8FhRu6Mr5







