Wypad ZZ-tu 2022 do Rybienka

Wypad ZZ-tu 2022
Rybienko Leśne, 11-13.11.2022 r.

Cały wypad zaczął się po tym jak w piątek 11 listopada w 6-osobowym składzie ZZ drużyny wyszedł z kościoła i zaczął kierować się w stronę samochodu. Po drodze w stronę działki Jędrzeja zwiedził muzeum marszałka Józefa Piłsudzkiego. Na miejscu najważniejsze było ogrzanie domu i przygotowanie jedzenia. Trzech chłopaków rąbało drewno do kominka, a dwóch pozostałych przygotowywało gofry. Gdy już śladu po nich nie było, cały ZZ obejrzał film ,pt. ,1917″ w reżyserii Sama Mendesa. Drugiego dnia rano chłopaki zwiedzili kolejne muzeum – rodziny Pileckich, które otworzono tydzień przed ich wizytą. Skończyli około południa. Po powrocie do domu z głodu upiekli po jednej pizzy dla każdego! Było pyszne! Po jej zjedzeniu zrobiło się już trochę późno, film ,,Top Gun: Maverick” w reżyserii Josepha Kosinskiego umilił wieczór. Następnego dnia rano ZZ posprzątał i ruszył w stronę Warszawy kończąc wyprawę. (wyw. Piotr Szewczyk)

Album ze zdjęciami: https://photos.app.goo.gl/ew4eudosDzusyCsw6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *