Wigilia drużyny
S.P. nr 10, Warszawa 22.12.2022 r.
22.12.2022 roku miało miejsce wigilijne spotkanie „Eskadry”. Każdy zastęp przygotował najpiękniejsze i co najważniejsze smaczne ciasta. Zanim wszyscy usiedli do wspólnego stołu, odbyła się gra terenowa, w której harcerze wcielili się w rolę pomocników samego Świętego Mikołaja, który został porwany przez swojego odwiecznego wroga powszechnie znanego pod pseudonimem Grinch. Całą świąteczną grę wygrał zastęp ,,Żmije”. Po apelu, na którym zostały powołane próbne zastępy nastąpiła najprzyjemniejsza część, czyli degustacja ciast oraz oglądanie filmów o ich powstawaniu. Spotkanie to wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Na wigilii było 16 osób. (szer. Maciej Grzegorski)
Link do albumu ze zdjęciami: https://photos.app.goo.gl/4PUJgoA3oSE2DtmK6




