Ponaborowa gra drużyny

Ponaborowa gra drużyny
forty Korotyńskiego, 27 września 2025r.

W sobotę o godzinie 10:30 9 Warszawska Drużyna Harcerzy ,,Eskadra” spotkała się w parku Malickiego na pierwszą poobozową i ponaborową zbiórkę drużyny. Około godziny 11:00 rozpoczęła się gra, która została zwieńczona finałem na fortach Korotyńskiego.

Po grze odbył się apel, na którym została otwarta punktacja śródroczna 2025/2026 oraz zostały otwarty nowy zastęp próbny pod przewodnictwem wyw. Ignacego Popiela . Grę wygrał zastęp Jastrzębie, a w wydarzeniu wzięło udział 31 harcerzy dziewiątki, w tym 8 nowych osób.

(wyw. Jan Hoser)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *