Złaz OH-y „Polot”
Strzegom, 22-24 listopada 2024 r.
W dniach 22-24 listopada odbył się złaz Organizacji Harcerzy ZHR „Polot”, był to drugi już złaz poświęcony reformie wędrownictwa. Podczas złazu uczestnicy mieli okazję wysłuchać podsumowania reformy stopni, wziąć udział w grupach warsztatowych oraz różnych aktywnościach sportowo-rekreacyjnych. Zajęcia podczas złazu mieli okazję prowadzić również nasi instruktorzy Kajtek, Szwejk, Sopel i Jędrzej. Hufiec „Zawrat” reprezentowało 10 harcerzy.
(phm. Szymon Kotański)







