Gra drużyny w Raszynie

Gra drużyny
Raszyn, 20 kwietnia 2024 r.

20 kwietnia całą drużyną wybraliśmy się do Raszyna, gdzie miała miejsce długa i intensywna gra, która, pomimo niesprzyjającej pogody, przebiegła znakomicie. Cała akcja trwała pół dnia i obfitowała w piękne krajobrazy oraz intelektualne zagadnienia️. Wyprawa niewątpliwie zapisze się złotymi zgłoskami na kartach historii naszej drużyny.

(wyw. Jan Przewoźniak)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *