Gra niepodległościowa
park Malickiego, Warszawa 5.11.2022 r.
W parku im. Zasława Malickiego 5 listopada 2022 roku odbyła się pierwsza gra drużyny po podziale. Na grę przyszło około 9 osób. Drużyna spotkała się pod obeliskiem żołnierzy radzieckich, a skończyła w parku Malickiego, był z nami przyboczny z innej drużyny (w ramach praktyk po kursie instruktorskim). Gra polegała na robieniu punktów typu sprawnościowego, o pierwszej pomocy i ćwiczeniu innych technik harcerskich, oraz poznawaniu polskich działaczy niepodległościowych. Podczas gry zastępy dostawały dodatkowe zadania przez “gołębie pocztowe”, czyli nic innego jak
smsy odbierane przez zastępowych. Grę wygrał zastęp „Ibisy”. (mł. Stefan Nowina Konopka)




