Pomoc potrzebującym w kościele Opatrzności Bożej na Ochocie
kościół pw. Opatrzności Bożej, Warszawa 16.12.2022 r.
W sobotę 16 grudnia w kościele parafialnym pw. Opatrzności Bożej na ul. Dickensa zastęp „Ibisy” w ramach świątecznej służby spotkał się w 4 osoby, aby pomóc w wydawaniu jedzenia podczas Wigilii dla ubogich. Harcerze rozdawali jedzenie i paczki, a po posiłku pomogli posprzątać. (mł. Michał Combrzyński-Sitkiewicz)






