Służba podczas wigilii dla ubogich
parafia Opatrzności, 20 grudnia 2025 r.
W sobotę 20 grudnia rano pięciu harcerzy Dziewiątki pomagało przy wigilii dla ubogich organizowanej przez parafię Opatrzności Bożej na ul. Dickensa. Pomagali m.in. w roznoszeniu posiłków między mieszkańców oraz po prostu zajmowali się wsparciem i pomocą zespołowi Caritas.
(phm. Jędrzej Rosłan)





