Gra drużyny
Raszyn, 20 kwietnia 2024 r.
20 kwietnia całą drużyną wybraliśmy się do Raszyna, gdzie miała miejsce długa i intensywna gra, która, pomimo niesprzyjającej pogody, przebiegła znakomicie. Cała akcja trwała pół dnia i obfitowała w piękne krajobrazy oraz intelektualne zagadnienia️. Wyprawa niewątpliwie zapisze się złotymi zgłoskami na kartach historii naszej drużyny.
(wyw. Jan Przewoźniak)




