Zimowisko 2023
Milówka, 13-19.02.2023 r.
Między 13 a 19 lutego w Milówce odbyło się pierwsze zimowisko Eskadry, w którym zmierzyły się cztery zastępy: Żmije, Gronostaje, Ibisy i Wydry. Pogoda na zimowisku dotrzymywała ponieważ Eskadrze przez cały ten wyjazd towarzyszył śnieg. W ciągu tygodnia odbyły się przeróżne gry zastępów, gra zgrupowania, kręgi stopni, wyprawa ZZ-tu na Baranią Górę oraz bieg na krajki i obrzędowe ich założenie. Przyboczny Antek otrzymał na jednym z apelów zielony sznur. Odbyły się także „kinderbal” i pokominkowa watra, które zwieńczyły zimowisko. (wyw. Piotr Szewczyk)
Punktacja zimowiska prezentuje się następująco:
1.
„Żmije” (wyw. Mikołaj Kamiński) – 134pkt
2.
„Ibisy” (wyw. Szymon Bar) – 129pkt
3.
„Wydry” (wyw. Piotr Szewczyk) – 107pkt
4. „Gronostaje” (wyw. Konstanty Chmielewski) – 106pkt
Dziękujemy wszystkim naszym 14 harcerzom za uczestnictwo i reszcie drużyn za współudział (22 WDH-ek „Brzezina”, 23 WDH „Puszcza”, 299 WDH-ek „Rude Mrówy”).
Link do albumu ze zdjęciami: https://photos.app.goo.gl/zTEuQPgWDHYdxiSA8








