Gry drużyny w czerwcu
Ochota, lasy sękocińskie, 14 czerwca 2025r.
W sobotę 14 czerwca z samego rana o 9:09 9 WDH „Eskadra” spotkała się, by spędzić dzień na rywalizacji i grach. Zaczęło się od grze po Ochocie, która polegała na znalezieniu jak największej ilości cyfry 9 w miejscach publicznych oraz znalezieniu, przekazaniu i odebraniu wiadomości od tajnych agentów.
Następnie niespodziewanie wybraliśmy się do lasów koło Sękocina – na miejscu każdy zastęp musiał przygotować obiad na ognisku. W ten sposób odbyło się ćwiczenie przepisów później wykorzystywanych na obozie.
Po obiedzie odbyła się druga gra wśród komarów pięknych podwarszawskich lasów. Wróciliśmy późnym wieczorem zmęczeni, ale zadowoleni.
(phm. Jędrzej Rosłan)




