Gra drużyny 11.11

Gra w święto Niepodległości
Warszawa, Pole Mokotowskie, 11 listopada 2023 r.

W święto Niepodległości „Eskadra” zebrała się na zbiórce drużyny by wziąć udział w grze okolicznościowej przygotowanej przez kadrę. Na miejscu stawiło się 15 osób – zastępy najpierw wykonały zadania na punktach, następnie wywalczyły zwycięstwo w krótkiej klepie na Polu Mokotowskim. Po grze drużyna stanęła do Hymnu, by uczcić Niepodległość. (pwd. Jędrzej Rosłan)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *