IV. Rajd do Pęcic

IV. Rajd do Pęcic
Ochota-Pęcice, 9 września 2023

W sobotę 9 września odbył się czwarty Rajd do Pęcic współorganizowany przez harcerzy z „Szesnastki” oraz „Eskadry”. Przygotowania rozpoczęły się w piątek 8 września na miejscu w Pęcicach, dokąd w sobotę koło południa dotarło około 500 osób. W tym roku ścieżek dotarcia było aż pięć (piesza, rolkowa, rowerowa, kajakowa, samochodowa). Na miejscu można było zjeść ciepły posiłek, odbył się apel pamięci oraz gra terenowa organizowana przez grupę rekonstruktorów. Uroczystości zakończyły się ogniskiem. Harcerze odpowiadali za przygotowanie techniczne Rajdu oraz za poprowadzenie ogniska. W wydarzeniu wzięło udział kilkudziesięciu harcerzy ze wszystkich drużyn hufca „Zawrat”, w tym kilkanaście z „Eskadry”. (pwd. Jędrzej Rosłan)

Relacja z rajdu napisana przez zastępowego ćw. Piotra Szewczyka: https://9wdh.zhr.pl/iv-rajd-do-pecic-relacja

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową: http://rajdpecice.16wdh.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *