IV. Rajd do Pęcic
Ochota-Pęcice, 9 września 2023
Wszystko zaczeło się w sobotni poranek kiedy to pomagałem przy rozdawaniu pakietów startowych obok sali siostry Faustyny. Po rozdaniu wszystkim uczestnikom pakietów udałem się na drugie miejsce rozdawania pakietów, tym razem dla rajdu rowerowego (wcześniejszy był pieszy). Oczekiwałem tam również na mój zastęp, który miał sie tam zjawić by wziąć udział w rajdzie. Gdy już mój zastęp znalazł się na miejscu startu oraz zostały rozdane wszystkie pakiety ruszyliśmy wraz z przewodnikiem w trasę do Pęcic. Na miejscu byliśmy koło południa. Skorzystaliśmy z możliwości pożywienia się oraz zaczęliśmy układać ognisko, ponieważ zostaliśmy do tego wyznaczeni. Gdy już wszystko było gotowe, ubraliśmy się w mundury i poszliśmy na apel. Po apelu czekaliśmy na ognisko no i oczywiście całość zakończyła się powrotem do domu. (ćw. Piotr Szewczyk)
Wpis do kroniki z IV. Rajdu do Pęcic: https://9wdh.zhr.pl/iv-rajd-do-pecic/
Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową: http://rajdpecice.16wdh.pl