Wyprawa drużyny do Nadarzyna – „Eskadra” oficjalnie przestała być drużyną próbną!

Wyprawa drużyny do Nadarzyna
Nadarzyn, 19.03.2023 r.

W niedzielę 19.03.2023 r. o godzinie 8:40 „Eskadra” w liczbie 15 osób spotkała się w parku Malickiego, aby później wspólnie udać się do pobliskiego kościoła Opatrzności Bożej na Mszę. Po Mszy drużyna pojechała do podwarszawskiego Nadarzyna by tam wziąć udział w krótkiej grze terenowej, na której harcerze nauczyli się rozpoznawać drzewa po liściach oraz dowiedzieli się jak ułożyć i utrzymywać dobre ognisko.

Po grze każdy zastęp przygotował prosty i smaczny obiad. Wyprawa zakończyła się apelem, na którym „Eskadra” oficjalnie przestała być drużyną próbną! (wyw. Mikołaj Kamiński)

Link do albumu ze zdjęciami: https://photos.app.goo.gl/GkQgdwC8Dho32qeP6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *