Drodzy Rodzice, przyjaciele i znajomi!
Serdecznie zapraszamy Was na I Kampanię – święto drużyny, które co rok odbywać się będzie 1 października, w dniu powstania drużyny!
W tym roku spotkamy się w parku Forty Korotyńskiego tuż po powrocie drużyny z Turnieju Drużyn Leśnych w niedzielę ok. godziny 13:00.
W programie przewidujemy:
krótką grę podsumowującą zeszły rok
bardzo, bardzo ważny apel (zmiany w drużynie, przyznanie proporca drużyny oraz nadanie patrona
)
słodki poczęstunek przygotowany przez zastępy i kadrę
wpis do kroniki drużyny![]()
pamiątkowe zdjęcie![]()
kominek i śpiewanki (jeśli czas pozwoli – z niespodzianką)
Będziemy bardzo szczęśliwi móc Was zobaczyć na miejscu!
Zapraszamy![]()






