zaproszenie

I Kampania – pierwsza rocznica powstania drużyny – ZAPROSZENIE

Drodzy Rodzice, przyjaciele i znajomi!
Serdecznie zapraszamy Was na I Kampanię – święto drużyny, które co rok odbywać się będzie 1 października, w dniu powstania drużyny!

W tym roku spotkamy się w parku Forty Korotyńskiego tuż po powrocie drużyny z Turnieju Drużyn Leśnych w niedzielę ok. godziny 13:00.

W programie przewidujemy:
🔹 krótką grę podsumowującą zeszły rok
🔹 bardzo, bardzo ważny apel (zmiany w drużynie, przyznanie proporca drużyny oraz nadanie patrona⚜)
🔹 słodki poczęstunek przygotowany przez zastępy i kadrę
🔹 wpis do kroniki drużyny🧾
🔹 pamiątkowe zdjęcie📸
🔹 kominek i śpiewanki (jeśli czas pozwoli – z niespodzianką)

Będziemy bardzo szczęśliwi móc Was zobaczyć na miejscu!
Zapraszamy❗

Strona wpisuI Kampania – pierwsza rocznica powstania drużyny – ZAPROSZENIE