wielkanoc

Wielkanoc dla ubogich

Wielkanoc dla ubogich
parafia pw. Opatrzności Bożej, 6 kwietnia 2024 r.

W sobotę 6 kwietnia o godzinie 10:30 rozpoczęła się służba w parafii pw. Opatrzności Bożej na ul. Dickensa, gdzie odbyło się śniadanie wielkanocne dla ubogich. Na służbę stawił się niestety tylko wywiadowca Michał Combrzyński-Sitkiewicz. Po zajęciu miejsc podzielono się jajkiem, po czym zostały rozdane różne posiłki. Po posiłkach rozdzieliliśmy chleb oraz posprzątaliśmy stoły po śniadaniu, które zakończyło się ostatecznie o godzinie 12.

(wyw. Michał Combrzyński-Sitkiewicz)

Strona wpisuWielkanoc dla ubogich