Rekolekcje adwentowe dla ZZtu
parafia Opatrzności Bożej, 15 grudnia 2025 r.
W poniedziałek 15 grudnia wieczorem spotkaliśmy się w gronie 8 zastępowych, 4 przybocznych i 3 drużynowych z ochockich środowisk ZHR w dolnym kościele naszej Parafii pw. Opatrzności Bożej na ul. Dickensa.
Dlaczego? By owocnie wykorzystać czas Adwentu, pogłębić swoją wiarę i dokładniej poznać znaczenie sakramentu Eucharystii.
Co robiliśmy? Zaczęliśmy od wzięcia udziału we Mszy Św. o godz. 18:00, następnie zeszliśmy na dół, by przy pizzy dobrze się najeść i poznać. Potem przez ponad godzinę dyskutowaliśmy o Eucharystii, odkrywając jej znaczenie i sens. Koniec naszych mini rekolekcji nastąpił o 21:00 krótką adoracją Najświętszego Sakramentu.
Całe wydarzenie poprowadził dla nas, harcerzy z Szesnastki i harcerek z 22 WDH-ek „Brzezina” ks. Mateusz, któremu serdecznie dziękujemy za wysiłek, czas, no i zasponsorowanie pizzy.
Dziękujemy i mamy nadzieję, że do zobaczenia w większym gronie!
(phm. Jędrzej Rosłan)
zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/evhbHPJmjLDVtHyNA









