6. Rajd do Pęcic
Pęcice, 13 września 2025
Klasycznie w drugą sobotę września odbył się Rajd do Pęcic, wydarzenie organizowane przez Szesnastkę z naszą pomocą. Drużynowy pełnił służbę na startach rajdów pieszego i rowerowego, a harcerze pomagali w grze zastępów. Przyboczny ćw. Szymon Bar rozpalał końcowe ognisko.
Ideą rajdu jest upamiętnienie poległych tam mieszkańców Ochoty, a wśród nich – harcerzy. Program tegorocznego wydarzenia opierał się na dotarciu, grze terenowej, apelu pamięci i ognisku z kombatantami.
(phm. Jędrzej Rosłan)
Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/aReyqkqXJLYzPLB28



