Zimowisko 2026 – DZIEŃ II
Międzybrodzie Żywieckie, niedziela 18 stycznia 2026 r.
Wstaliśmy rano i z racji, że była to niedziela, to nie było rozgrzewki. Udaliśmy się na śniadanie. Każdy się najadł i wypił herbatę. Kilkanaście minut później wszyscy już byli w pokojach i sprzątali, a po sprawdzeniu porządków poszliśmy na apel.
Podano wtedy punktację, w której prowadziły „Śmieszki”. Później odbyła się gra integracyjna, w której udział wzięły wszystkie drużyny obecne na zimowisku. Polegała ona na inspekcji statku kosmicznego, na którym byliśmy. Po grze poszliśmy na obiad, który znowu był bardzo smaczny Tym razem dostaliśmy rosół, a na drugie danie schabowego z ziemniakami.
Popołudniowa gra okazała się dosyć prosta. Trzeba było znaleźć „Lightsticki” dla każdej osoby z zastępu, pójść na punkt i tam pokonać zmiennokształtnego. Po pokonaniu go dostaliśmy szyfr, który okazało się, że nie działał. Finałem gry było podchodzenie, które wygrały „Śmieszki”. Wieczorem odbył się kominek, a po nim każdy poszedł spać. Był to bardzo ciekawy dzień i jestem z niego zadowolony.
wyw. Artur K. „Jastrzębie”

