grill

Podsumowanie śródrocza

Podsumowanie śródrocza z ZZtem
22.06.2023, Okęcie

22 czerwca ZZ „Eskadry” spotkał się przy grillu, by podsumować mijające śródrocze. Policzyliśmy, że średnio w miesiącu przy ciągłej pracy zastępów odbywały się aż (lekko ponad) dwie akcje drużyny. W międzyczasie dzięki pomocy wielu osób udało się m.in.: uszyć chusty, zaprojektować i uszyć krajki, zaprojektować logo, uszyć proporce zastępów, zaprojektować plakietkę drużyny i postawić stronę drużyny. Patrzymy z nadzieją na obóz i do zobaczenia we wrześniu! (pwd. Jędrzej Rosłan)

Strona wpisuPodsumowanie śródrocza