Zlot św. Jerzego
21-23.04.2023, Wola Sufczyńska
W weekend 21-23 kwietnia odbył się zlot św. Jerzego. Tzw. „święty Jerzy” był zwykle turniejem o najlepszą drużynę na Mazowszu, a dowodem jakości była specjalna włócznia, którą zwycięska drużyna mogła dzierżyć przez rok. W tym roku jednak zorganizowano zlot tylko dla samych ZZ-tów, który znacząco różnił się od poprzednich wydarzeń i nie miał charakteru turniejowego, lecz integracyjny. Z „Eskadry” ZZ pojechał prawie w pełnym składzie 6/7 osób. Zajęliśmy ostatecznie 6 miejsce z liczbą 89 punktów na koncie. Wygrała 44 WDH „Stanica” z równą setką punktów. Gratulacje dla zwycięzcy! Warto odnotować, że w klasyfikacji wędrowników i HO nasz drużynowy Jędrzej Rosłan zajął drugie miejsce. Znalazł się na podium pomiędzy wygranym Adamem Bieleckim (drużynowym 22 WDH „Płowce”) oraz Mateuszem Aleksandrowiczem (drużynowym 16 WDH „Grunwald”), który zajął trzecie miejsce. (pwd. Jędrzej Rosłan)
Album ze zdjęciami: https://photos.app.goo.gl/yp5QuRiJbGedYWJJ9



