Akcje drużyny w 2022 roku:
- 1.10.2022 – powstanie drużyny z 16 Warszawskiej Drużyny im. Zawiszy Czarnego „Grunwald”
- 7.10.2022 – akcja ZZ-tu w Instytucie Lotnictwa
- 14.10.2022 – podpisanie się „założycieli” w kronice drużyny
- 20.10.2022 – Msza Św. za byłych harcerzy 16 WDH w kościele św. Jacka oraz apel hufca – wręczenie odznak „odważny z Szesnastki”
- 5.11.2022 – zbiórka drużyny
- 11-13.11.2022 – wyjazd ZZ-tu do Rybienka
- 25.11.2022 – zbiórka drużyny
- 11.12.2022 – wyprawa drużyny do Janówka
- 22.12.2022 – spotkanie wigilijne w SP. nr 10
Wcześniejsze działania naszych harcerzy wywodzących się z Warszawskiej Szesnastki można przeczytać na stronie: http://www.16wdh.pl/kronika/672-rok-2022