Las Kabacki, 28 lutego 2026 r.
W mroźną sobotę 28 lutego, 9 Warszawska Drużyna Harcerzy „Eskadra” zameldowała się na zbiórce już o godzinie 8:00, by wspólnie wyruszyć na pełną wyzwań wyprawę w głąb Lasu Kabackiego. Program wyjazdu był niezwykle intensywny – harcerze zmierzyli się w dwóch angażujących grach terenowych, wzmocnili siły podczas wspólnego obiadu, a całe spotkanie zwieńczyli uroczystym apelem w leśnej scenerii. W wyprawie wzięło udział łącznie około 15 osób, gotowych na dawkę dobrej przygody i braterskiej atmosfery.
Szer. Wojciech F.





